Buy and fly

Buy and flyBlíží se čas Vaší dovolené, ale stále nevíte, kam vyrazit? Máte rádi cestování spojené i s nějakým dobrodružstvím? Chcete ušetřit, a přitom si užít skvělou a exotickou dovolenou? Pak jste na správném místě! Nabízíme Vám zájezdy Buy and Fly, které jistě oceníte!

Buy and Fly je produkt, který si oblíbí především ti, kteří chtějí sehnat skvělou dovolenou, ale za co nejnižší cenu. Právě k tomu jsou tyto zájezdy určeny, protože můžete uštřit i několik tisíc korun.

 

Buy and Fly (doslova „Kup a leť“) je zájezd, který si můžete pořídit přímo na letišti, a to u přepážky dané letecké společnosti, anebo jej mnohdy můžete koupit i na pobočce cestovní kanceláře. Většinou se jedná o dobu 5 až dvou hodin před odletem.  Na tyto zájezdy není možné provádět rezervace a je nutné být před koupí letenky tzv. „vždy připraven“, to znamená, že by zákazník měl mít kufr sbalený s tím, že je mu prakticky jedno, kam přesně se vydá. Buy and Fly zájezdy jsou tudíž plné adrenalinu, a to už od první chvíle. Není tedy divu, že je preferují především mladí lidé.

Jaká by to byla dovolená bez pořádného dobrodružství! Stačí si balit věci do kufru, a pak už jen „Buy and Fly“!

Nebo vyhledat Buy and fly letenky.