ČSA letenky

Plánujete dovolenou? Rádi cestujete letecky? Chystáte se do zahraničí a scháníte vhodné letenky? Na našich stránkách zaručeně najdete, co hledáte! Nabízíme Vám letenky do nejrůznějších světových destinací.

České aerolinie (ČSA) jsou národní letecká společnost v České republice a sídlí na Letišti Václava Havla Praha (dříve Letiště Praha-Ruzyně). ČSA fungují už od roku 1923 (tehdy Československé státní aerolinie) a zprostředkovávají pravidelné lety do řady evropských měst, a také do několika oblastí západní Asie. ČSA jsou členem aliance leteckých společností SkyTeam a v roce 2011 přepravily přes 4 miliony cestujících. Dominantními barvami společnosti jsou modrá a červená, což signalizuje vlajku České republiky. Společnost nikdy nevyplácela dividendy. Největšími stroji v historii ČSA byly Airbusy A310.

Letenky do Londýna

S ČSA se můžete dostat na spoustu krásných míst, létají např. do těchto destinací: Abu Dhabi, Amsterdam, Atlanta, Bahrajn, Bangkok, Barcelona, Benátky, Berlín, Brisbane, Brusel, Budapešť, Bukurešť. Detroit, Dubaj, Frankfurt, Helsinki, Chicago, Kodaň, Kuvajt, Kyjev, Madrid, Melbourne, Milán, Minsk, Moskva, New York, Paříž, Petrohrad, Reykjavík, Riga, Řím, Singapur, Stockholm, Sydney, Tel Aviv, Záhřeb, Ženeva a další.